Aliuminio langai

MasterLine 8

„MasterLine 8” yra unikali aliuminio langų sistema, jungianti daugybę dizaino galimybių su pirmos klasės eksploatacinėmis savybėmis: šilumos izoliacijos, oro ir vandens sandarumo bei gamybos greičio atžvilgiu. Sistema turi platų dizaino spektrą ir aukščiausią našumą šilumos izoliacijai, oro ir vandens sandarumui. Šie naujos kartos pažangių langų sprendimai atspindi dabartinę architektūrinę tendenciją didinti dienos šviesą, tuo pačiu pasiūlyti aukščiausią termoizoliacijos lygį.

„MasterLine 8” turi 3 skirtingus termoizoliacijos lygius, skirtus B, A energinės klasės ir net pasyviems namams. Šie skirtingi izoliacijos lygiai pasiekiami integruojant naujo dizaino ir skirtingų sąvybių termoizoliacines medžiagas. Unikali koncepcija leidžia sujungti įvairius langų atidarymo tipus, dizaino variantus ir skirtingus šilumos izoliacijos lygius. „MasterLine 8” dizaino variantai, kurių kiekvienas turi savo skirtingą išvaizdą ir galimybes, tinka bet kokiam architektūros stiliui.

MasterLine 8 aliuminio langai
MasterLine 10 aliuminio langai ir durys (aluminium windows and doors)

MasterLine 10

„MasterLine 10” yra unikali langų ir durų sistema, kuri jungia daug dizaino galimybių su aukšta našumo klase ir dideliu gamybos greičiu. Ši sistema suteikia platų dizaino asortimentą, puikiai tinka bet kokiam architektūros stiliui, tuo pat metu atitinkant net pasyvių namų reikalavimus su 107 mm profilio gyliu. Šie novatoriškos kartos langų sprendimai atspindi dabartinę architektūrinę tendenciją didinti dienos šviesos ir aukščiausią termoizoliacinį lygį

Gauti pasiūlymą