Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje informuojame apie jūsų asmens duomenų naudojimą bei laikymą. Lankytojų duomenų apsauga bei privatumas mums yra labai svarbūs, todėl laikomės galiojančių nacionalinių ir Europos duomenų apsaugos reglamentų.

Kokius duomenis mes renkame?

Lankantis mūsų interneto svetainėje, bendrovė gali rinkti tam tikrą informaciją, reikalingą tinkamam svetainės veikimui užtikrinti. Šią informaciją gali sudaryti interneto protokolo (IP) duomenys, naudojami lankytojo kompiuteriui prijungti prie interneto, naršyklės tipas bei versija, laiko juostos nustatymai, naršyklės papildiniai, lankytojo apsilankymo informacija, įskaitant galiojantį Uniform Resource Locator (URL), naršymo kelias į svetainę ir iš jos (įskaitant datą ir laiką), atsakymo laikas, atsisiuntimo klaidos, apsilankymų tam tikruose puslapiuose trukmė, informacijos apie apsilankymus svetainėje informacija (pvz., veiksmų eiga, paspaudimai) arba kaip išėjote iš puslapio.

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Slapukai yra maži failai, saugomi vartotojo kompiuteryje. Jie skirti saugoti nedidelį duomenų kiekį su informacija, susijusia su konkrečiu lankytoju ar svetaine ir ja gali naudotis interneto serveris arba kliento kompiuteris. Slapukai naudojami plačiai, kad svetainės veiktų geriau ir veiksmingiau. Pagal poreikį, galite deaktyvuoti šio ar kito tinklalapio slapukus išjungiant juos savo internetinės naršyklės nustatymuose.

Kaip apsaugomi asmeniniai duomenys?

Mes labai rimtai žiūrime į savo svetainės lankytojų asmens duomenų apsaugą, todėl įdiegėme technines apsaugos priemones, skirtas užkirsti kelią piktnaudžiavimui, informacijos nutekėjimui, neteisėtai prieigai ar kitam neteisėtam naudojimui. Mūsų darbuotojams, turintiems prieigą prie lankytojų asmens duomenų, taikoma konfidencialumo sąlyga ir prieiga prie asmens duomenų suteikiama tik tiek, kiek tai būtina jų pareigoms atlikti ir (arba) pagerinti interneto svetainės veiklą.

Duomenų laikymo periodas

Mes saugosime lankytojų asmeninius duomenis ne ilgiau, nei to reikia tikslams, kuriems jie buvo gauti, išskyrus atvejus, kai esame įpareigoti saugoti duomenis ilgesnį laiką.

Trečiosios šalys

Mes nesidaliname asmenine informacija su trečiosiomis šalimis ir nekaupiame informacijos, kurią gauname lankytojams lankantis mūsų svetainėje. Siekiant kokybiško turinio, mūsų naudojami slapukai teikia anoniminius stebėjimo duomenis trečiųjų šalių programomis, tokioms kaip „Google Analytics“. Slapukus galite išjungti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų ir (arba) nuorodų į vieną ar daugiau trečiųjų šalių svetainių. Jokiais atvejais mes neatsakome už tai, kaip šios trečiosios šalys laikosi privatumo įstatymų.

Pakeitimai

Mes pasiliekame teisę vienašališkai pakeisti šį privatumo patvirtinimą. Pakeitimai bus paskelbti mūsų svetainėje – reguliariai perskaitykite mūsų tinklalapio tekstą, kad žinotumėte apie visus pakeitimus. Ši privatumo politika buvo atnaujinta 2023-01-02.

Klausimai

Jei turite klausimų, susijusių su mūsų asmens duomenų bei slapukų politika, susisiekite info@vudesta.lt.

Gauti pasiūlymą