Aliuminio stumdomos sistemos

MasterPatio

„Masterpatio – šilumą izoliuojanti pakeliamoji stumdoma sistema, sukurta kaip lauko atitvarinė konstrukcija, pasižyminti itin gera šilumos izoliacija, yra ilgaamžė ir  lengvai eksplotuojama. Pagrindiniai veiksniai yra gamybos paprastumas ir greitis, puikios šilumos ir vandens savybės, puiki estetika ir suderinamumas su „MasterLine 8“ bei „MasterLine 10“ sistema

MasterPatio
Hi-Finity

Hi-Finity

Mėgaukitės nuostabiausiais vaizdais savo jaukiuose namuose! Itin plonas „Hi-Finity” slankiojančių durų dizainas sukuria didelių, aptakių, šviesių paviršių elegantišką išvaizdą.

Tai visiškai skaidrios ir lengvai stumdomos durys, kurios vientisai tęsiasi nuo grindų iki lubų, per visą fasado ilgį arba plotį jungia namo interjerą su išore. Atidaromas „Hi-Finity” kampinis sprendimas sukuria dar didesnę atvirumo ir skaidrumo galimybę. Nepaisant to, minimaliai matomas aliuminio sistemos kraštas vis vien  yra labai stiprus, „Hi-Finity” gali išlaikyti didelį fiksuotą svorį t. y. stiklo paketą iki 1200 kilogramų, rankinę slenkančią sistemą  iki 300 kg ir automatizuotą slenkančią sistemą iki 750 kg.

Kartu su aukštu energijos našumu ir minimalistine išvaizda „Hi-Finity“ geriausiai tinka šiuolaikinės architektūros ir mažai energijos reikalaujantiems sprendimams įgyvendinti!

Gauti pasiūlymą