Mediniai langai

Gaminame itin kokybiškus medinius langus. Esame unikalūs, nes įmonėje sumontuota net 12 sistemų, kurios leidžia gaminti įvairių tipų, matmenų ir konfigūracijų medinius langus: 

  • europinius,
  • skandinaviškus, 
  • angliškus.

Langus gaminame iš įvairios medienos, priklausomai nuo medinių langų tipo: pušies, ąžuolo, maumedžio, meranti, sipo, sapele.

Gamybą pradedame nuo medienos ruošinių – klijuotų tašų. Taip medienos susitraukimo ir plėtimosi deformacijos yra mažesnės,  taip pat sumažėja iškrypimo, plyšių ir įtrūkimų tikimybė. Klijuotos medienos technologija užtikrina lango rėmo atsparumą deformacijai bei pailgina medinių langų naudojimo laikotarpį. Pušies, maumedžio medienos ruošiniai gali būti dygiuoti arba nedygiuoti.

mediniai langai
mediniai langai euro

Moderni gamyba ir partnerystė su lyderiaujančiomis Europos kompanijomis

Europinio tipo languose sumontuota aukštos kokybės vokiška ,,ROTO FRANK AG” furnitūra. Skandinaviško tipo – į išorę atsidarančiuose languose – sumontuota aukštos kokybės „PN Beslag“, IPA furnitūra. Angliško tipo langai nuo skandinaviškų ir europinių langų skiriasi atidarymo būdu: sudaryti iš dviejų, tarpusavyje judančių varčių, jie atidaromi stumiant vieną ar kitą dalį rėmu, o jų pusiausvyrą užtikrina švininis svarstis ar spiraliniai atsvarai. Langų rėmas gali būti lakuojamas, dažomas, iš išorės dengiamas aliuminio dangteliais. Visų tipų langai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, puikiai tinka moderniuose ar restauruojamuose pastatuose.

Efektyvi automatizuota ir robotizuota gamyba, aukšta darbo kultūra ir mūsų profesionalų kvalifikacija bei patirtis padeda klientams spręsti sudėtingas technines problemas, o gaminius pateikti tiksliai sutartu laiku, pilnai vykdant įsipareigojimus. Baltijos šalyse langus atvežame į objektus.

Europiniai, skandinaviški, angliško tipo langai

Europiniai langai

Europinio tipo langai gaminami iš pušies, ąžuolo, meranti ir maumedžio medienos. Medienos ruošiniai yra klijuoti tašai, todėl medienos susitraukimo ir plėtimosi deformacijos yra mažesnės, taip pat sumažėja iškrypimo, plyšių ir įtrūkimų tikimybė. Pušies medienos ruošiniai gali būti dygiuoti arba nedygiuoti.
Plačiau

Skandinaviški langai

Skandinaviško tipo langai dažniausiai gaminami iš pušies, maumedžio, meranti ir sipo rūšių medienos. Lango ir durų rėmas gali būti lakuojamas, dažomas, iš išorės dengiamas aliuminio dangteliais (aliuminio dangteliais dengti langai ir durys yra maksimaliai apsaugoti nuo išorės poveikio – lietaus, temperatūros, vėjo).
Plačiau

Angliško tipo langai

Angliško tipo pakeliamus langus dažniausiai gaminame iš klijuotos medienos: ąžuolo, pušies, raudonmedžio bei maumedžio.. Klijuotos medienos technologija užtikrina lango rėmo atsparumą deformacijai bei pailgina langų naudojimo laikotarpį.
Plačiau
mediniai langai pjūvis

Aukščiausia kokybė ir pritaikymas individualiems poreikiams

Ilgametė įmonės gamybos patirtis leidžia nuolat tobulinti technologijas, pritaikyti langus individualiems poreikiams. Lankstumas – mūsų stiprybė, nes galime pagaminti ir pritaikyti šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius langus ne tik naujiems pastatams, bet ir restauruojamiems architektūros paminklams. Visa produkcija atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. 

  • Mūsų produkcija yra sertifikuota NDVK (Norvegijos durų ir langų kontrolės centro sertifikatas). Šis sertifikatas nurodo, kad langų bei durų sandarumas bei oro pralaidumas atitinka aukščiausius reikalavimus.
  • Esame įdiegę  kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas pagal LST EN  ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015),  LST EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) standartus. 
Gauti pasiūlymą