Aliuminio durys

MasterLine 8

„MasterLine 8” yra unikali aliuminio durų ir langų sistema, jungianti daugybę dizaino galimybių su pirmos klasės eksploatacinėmis savybėmis: šilumos izoliacijos, oro ir vandens sandarumo bei gamybos greičio atžvilgiu. Sistema siūlo platų dizaino spektrą ir aukščiausią našumą šilumos izoliacijai, oro ir vandens sandarumui. Šie naujos kartos šiuolaikiškų durų sprendimai atspindi dabartinę architektūrinę tendenciją didinti dienos šviesą, tuo pačiu pasiūlyti aukščiausią termoizoliacijos lygį.

„MasterLine 8” turi 3 skirtingus termoizoliacijos lygius, skirtus B, A energinės klasės ir net pasyviems namams. Šie skirtingi izoliacijos lygiai pasiekiami integruojant naujo dizaino ir skirtingų savybių termoizoliacines medžiagas. Unikali koncepcija leidžia sujungti įvairius langų atidarymo tipus, dizaino variantus ir skirtingus šilumos izoliacijos lygius. „MasterLine 8” dizaino variantai, kurių kiekvienas turi savo skirtingą išvaizdą galimybes, tinka bet kokiam architektūros stiliui.

MasterLine 8 aliuminio durys (aluminium doors)

MasterLine 10

„MasterLine 10” yra unikali langų ir durų sistema, kuri jungia daug dizaino galimybių su aukšta našumo klase ir dideliu gamybos greičiu. Ši sistema suteikia platų dizaino asortimentą, puikiai tinka bet kokiam architektūros stiliui, tuo pat metu atitinkant net pasyvių namų reikalavimus su 107mm profilio gyliu. Šie novatoriškos kartos langų sprendimai atspindi dabartinę architektūrinė tendenciją didinti dienos šviesos, ir aukščiausią termoizoliacinį lygį.

Gauti pasiūlymą