Lauko durys

Tai svarbus namų akcentas, kuris turi atitikti daug estetinių bei techninių kriterijų. Tinkamai parinktos ir pagamintos durys ne tik papuoš Jūsų būstą, bet ir užtikrins saugumą, garso izoliaciją Jūsų namuose. Durys gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl galima pasirinkti norimą varstymo tipą, stiklo paketą, spalvą, medieną. Gaminame klasikines ir skydines lauko duris, varstomas tiek į vidų, tiek į lauką duris. Tai aukštos kokybės, tvirtos, įvairaus dizaino durys.

Europinės, skandinaviškos, stumdomos HS, sulankstomos durys

Europinės lauko durys

Medines europines lauko duris gaminame iš 68mm, 78mm ir 88mm storio klijuoto tašo, plokštės ir stiklo paketo. Durys gali būti iš išorės kaustomos aliuminiu, dažytos, lakuotos, beicuotos. Savo klientams siūlome platų durų modelių pasirinkimą.
Plačiau

Skandinaviškos lauko durys

Gaminame klasikines ir skydines skandinaviškas lauko duris, varstomas tiek į vidų, tiek į lauką duris. Tai aukštos kokybės, tvirtos, įvairaus dizaino durys. Populiariausios yra – filinginės bei skydinės lauko durys.
Plačiau

Stumdomos HS lauko durys

Stumdomos HS lauko durys – bene elegantiškiausiai atrodančios durys. Jas rekomenduojame rinktis, norint turėti nestandartinių matmenų išėjimą į terasą ar kiemą. Šio tipo durys gali būti užfiksuotos bet kurioje atidarymo pozicijoje.
Plačiau

Sulankstomos lauko durys

Sulankstomos durys – tai varstomų dalių sistema, kuri susilanksto panašiai kaip akordeonas. Tokio tipo durų anga atidaroma iki 95 procentų, todėl šį gaminį rekomenduojame naudoti ten, kur reikalinga didžiausia atidarymo erdvė.
Plačiau

Aukščiausia kokybė ir pritaikymas individualiems poreikiams

Ilgametė įmonės gamybos patirtis leidžia nuolat tobulinti technologijas, pritaikyti langus individualiems poreikiams. Lankstumas – mūsų stiprybė, nes galime pagaminti ir pritaikyti šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius langus ne tik naujiems pastatams, bet ir restauruojamiems architektūros paminklams. Visa produkcija atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. 

  • Mūsų produkcija yra sertifikuota NDVK (Norvegijos durų ir langų kontrolės centro sertifikatas). Šis sertifikatas nurodo, kad langų bei durų sandarumas bei oro pralaidumas atitinka aukščiausius reikalavimus.
  • Esame įdiegę  kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas pagal LST EN  ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015),  LST EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) standartus. 
Lauko durys
Gauti pasiūlymą