Skandinaviškos lauko durys

Skandinaviško tipo durys – namų akcentas, kuris turi atitikti nemažai estetinių bei techninių kriterijų. Tinkamai parinktos ir pagamintos durys ne tik papuoš jūsų būstą, bet ir užtikrins saugumą, garso izoliaciją Jūsų namuose. Durys gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl galima pasirinkti norimą varstymo tipą, stiklo paketą, spalvą, medieną. Gaminame klasikines ir skydines lauko duris, varstomas tiek į vidų, tiek į lauką duris. Tai aukštos kokybės, tvirtos, įvairaus dizaino durys.

Skandinaviškų lauko durų profilis: 116 mm pločio stakta, 56 arba 78 mm storio varčios. Tokio profilio lauko durys yra puikiai pritaikytos atšiaurioms žiemos sąlygoms.

Bene populiariausios yra – filinginės  bei skydinės lauko durys.

Skandinaviškos durys – tai medinė stakta bei medinis varčios karkasas, užpildytas mediniu klijuotu skydu arba specialiais užpildais iš MDF, stiklo paketo bei kitų medžiagų.

Skandinaviškos filinginės durys.  Mūsų įmonė gali pasiūlyti geros kokybės ir įvairaus dizaino medines filingines duris. Šios durys suteikia šilumos ir jaukumo namams, bei solidumo ir modernumo bet kokiam statiniui.

Skandinaviškų lauko durų privalumai:

Gauti pasiūlymą