Angliško tipo langai

Angliško tipo langai gavo tokį pavadinimą dėl savo populiarumo to paties pavadinimo krašte ir visoje Didžiojoje Britanijoje. Nuo skandinaviškų ir europinių langų, angliški skiriasi atidarymo būdu – sudaryti iš dviejų, tarpusavyje judančių varčių, jie atidaromi stumiant vieną ar kitą dalį rėmu, o jų pusiausvyrą užtikrina švininis svarstis ar spiraliniai atsvarai.

UAB „Vudesta“ gamina angliškus slankiojančius pakeliamuosius langus, kurie atrodo kaip tokių langų originalai, tačiau atitinka šiuolaikinių standartų reikalavimus.

Angliško tipo pakeliamus langus dažniausiai gaminame iš klijuotos medienos: ąžuolo, pušies, raudonmedžio bei maumedžio.. Klijuotos medienos technologija užtikrina lango rėmo atsparumą deformacijai bei pailgina langų naudojimo laikotarpį.

UAB „Vudesta“ siūlo platų medinių, angliško tipo langų pasirinkimą. Mediena langams pasirenkama, norint išlaikyti pastato architektūros autentiškumą, be to, tai – natūrali medžiaga ir tinkamai ją prižiūrint gali tarnauti net šimtmečius.

Ilgametė įmonės gamybos patirtis leidžia nuolat tobulinti technologijas, pritaikyti langus individualiems poreikiams, o visa produkcija atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus.

Gauti pasiūlymą