Vidaus durys

Aukštos kokybės, individualiai pagamintos vidaus durys ne tik papuoš Jūsų būsto interjerą, bet ir užtikrins saugumą, garso izoliaciją Jūsų namuose. Galima pasirinkti norimą modelį, medieną – lanksčiai prisitaikome, randame techninius sprendimus moderniuose ir restauruojamuose pastatuose.

Gaminame:

  •  medžio masyvo, 
  • faneruotas, 
  • skydines (MDF) vidaus duris.

Medžio masyvo, faneruotos, skydinės (MDF) vidaus durys

Medžio masyvo vidaus durys

Medžio masyvo durys – tai natūralios medienos durys, suteikiančios interjerui solidumo jausmą, yra patvarios , bei ilgaamžės, gaminamos iš įvairių tipų medienos. Pagal pageidavimą galime beicuoti, dažyti, lakuoti ar alyvuoti. Tai tradicinis durų gamybos būdas, taip pagamintas vidaus duris puikiai pritaikysite klasikiniam interjerui ar senų namų restauracijai, siekiant išlaikyti autentišką vizdą.
Plačiau

Faneruotos vidaus durys

Faneruotos durys – tai solidžiai atrodančios, medžio masyvą primenančios durys. Faneruotos duris gaminame iš klijuotų ruošinių, kurie galiausiai padengiami norimos medienos rūšies lukštu arba nudažomos pageidaujamu atspalviu. Dėl kainos bei kokybės santykio, jos yra gana populiarios. Pasižymi lengvumu, spalvų bei modelių įvairove, atsparumu drėgmei bei kitiems išorės veiksniams.
Plačiau

Skydinės (MDF) vidaus durys

Skydinės (MDF) vidaus duris gaminame iš medžio drožlių skydo. Nedidelė kaina, lengva eksploatacija ir universalumas – pagrindiniai privalumai, kuriais pasižymi dažytos vidaus durys. Taip pat pakankamai didelis atsparumas nusidėvėjimui: atsparios drėgmės ir temperatūros pokyčiams, lengva atnaujinti, jos nėra sunkios. MDF durys gali būti skydinės visiškai lygios, su įvairiausiais frezavimais, su stikliukais.
Plačiau

Aukščiausia kokybė ir pritaikymas individualiems poreikiams

Ilgametė įmonės gamybos patirtis leidžia nuolat tobulinti technologijas, pritaikyti langus individualiems poreikiams. Lankstumas – mūsų stiprybė, nes galime pagaminti ir pritaikyti šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius langus ne tik naujiems pastatams, bet ir restauruojamiems architektūros paminklams. Visa produkcija atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. 

  • Mūsų produkcija yra sertifikuota NDVK (Norvegijos durų ir langų kontrolės centro sertifikatas). Šis sertifikatas nurodo, kad langų bei durų sandarumas bei oro pralaidumas atitinka aukščiausius reikalavimus.
  • Esame įdiegę  kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas pagal LST EN  ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015),  LST EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) standartus. 
vidaus durys
Gauti pasiūlymą