Aliuminio gaminiai

Aliuminio langai, durys, stumdomos sistemos gaminamos naudojant itin pažangias, lyderiaujančių Europos gamintojų tiekiamas naujos kartos sistemas, kurios atveria dizaino galimybes, užtikrina pirmos klasės eksploatacines savybes, puikiai atitinka pasyvaus namo reikalavimus.

MasterLine 8 aliuminio durys (aluminium doors)

“MasterLine 8” - unikali langų sistema

„MasterLine 8” yra unikali langų sistema, jungianti daugybę dizaino galimybių su pirmos klasės eksploatacinėmis savybėmis: šilumos izoliacijos, oro ir vandens sandarumo bei gamybos greičio atžvilgiu. Sistema siūlo platų dizaino spektrą ir aukščiausią našumą šilumos izoliacijai, oro ir vandens sandarumui. Šie naujos kartos pažangių langų sprendimai atspindi dabartinę architektūrinę tendenciją didinti dienos šviesą, tuo pačiu pasiūlyti aukščiausią termoizoliacijos lygį.

“MasterLine 10” - daugiau dizaino galimybių

„MasterLine 10” yra unikali langų ir durų sistema, kuri jungia daug dizaino galimybių su aukšta našumo klase ir dideliu gamybos greičiu. Ši sistema suteikia platų dizaino asortimentą, puikiai tinka bet kokiam architektūros stiliui, tuo pat metu atitinkant net pasyvių namų reikalavimus su 107mm profilio gyliu.

MasterLine 10 aliuminio langai ir durys (aluminium windows and doors)
MasterPatio

“Masterpatio” - lauko atitvarinė konstrukcija

„Masterpatio” – šilumą izoliuojanti pakeliamoji stumdoma sistema, sukurta kaip lauko atitvarinė konstrukcija. Pasižyminti itin gera šilumos izoliacija, yra ilgaamžė ir  lengvai eksplotuojama. Pagrindiniai veiksniai yra gamybos paprastumas ir greitis, puikios šilumos ir vandens savybės, puiki estetika ir suderinamumas su MasterLine 8 bei MasterLine 10 sistema.

“Hi-Finity” - skaidrios, lengvai stumdomos durys

Itin plonas „Hi-Finity” slankiojančių durų dizainas sukuria didelių, aptakių, šviesių paviršių elegantišką išvaizdą. Tai visiškai skaidrios ir lengvai stumdomos durys, kurios vientisai tęsiasi nuo grindų iki lubų, per visą fasado ilgį arba plotį jungia namo interjerą su išore.

Hi-Finity

Aukščiausia kokybė ir pritaikymas individualiems poreikiams

Ilgametė įmonės gamybos patirtis leidžia nuolat tobulinti technologijas, pritaikyti langus individualiems poreikiams. Lankstumas – mūsų stiprybė, nes galime pagaminti ir pritaikyti šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius langus ne tik naujiems pastatams, bet ir restauruojamiems architektūros paminklams. Visa produkcija atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. 

  • Mūsų produkcija yra sertifikuota NDVK (Norvegijos durų ir langų kontrolės centro sertifikatas). Šis sertifikatas nurodo, kad langų bei durų sandarumas bei oro pralaidumas atitinka aukščiausius reikalavimus.
  • Esame įdiegę  kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas pagal LST EN  ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015),  LST EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) standartus. 
Gauti pasiūlymą