Apie mus

2005 metais įkurta medinių langų – durų gamybos įmonė UAB „VUDESTA“ – tai jau daugiau nei 17 gamybos patirties metų sukaupusi bendrovė, kurioje dirba aukštą kvalifikaciją turintis patyrusių specialistų kolektyvas. Mūsų darbas pasižymi ne tik išskirtiniais gamybos ir darbo principais, bet ir požiūriu – langai ir durys mums yra ne tik architektūrinės detalės, bet ir simbolinis ryšys su pasauliu.

Pagrindinė įmonės veikla: europinio ir skandinaviško tipo medinių ir aliuminiu kaustytų medinių langų, durų, stumdomų sistemų ir kitų konstrukcijų projektavimas, gamyba bei montavimas.

Nuo pat veiklos pradžios įmonė orientavosi į gaminių eksportą, šis tikslas išliko svarbus ir iki šių dienų. Kasmet eksportuojame  net iki 90% pagamintos produkcijos – langų bei durų. Mūsų gaminiais jau prekiaujama didžiojoje dalyje Europos valstybių, tačiau pagrindinėmis eksporto rinkomis šiuo metu laikome Skandinavijos šalis: Norvegiją, Daniją bei Švediją. Šiose valstybėse esame užmezgę tvirčiausius ryšius su vietinėmis statybos įmonėmis.

UAB „VUDESTA“ siūlo itin aukštos kokybės, savo gamybos produkciją, kurią  galime paprastai pritaikyti prie įvairiausių išskirtinių klientų pageidavimų. Tiksliai bei profesionaliai pagaminti langų profiliai nepraleidžia drėgmės ir teršalų, o įleidžiami guminiai tarpikliai saugo nuo vėjo, sumažina triukšmą, bei šilumos nuostolius. Europinio tipo langai yra kaustomi Vokietijos firmos “ROTO FRANK AG” sistemos apkaustais, kurie leidžia langą atidaryti ir atversti. Skandinaviško tipo langams naudojame kokybiškus „IPA“ „ASSA ABLOY“, „PN UNI“ produktus turinčius serfikatus, atitikties deklaracijas. UAB „VUDESTA“  gaminama produkcija yra nuolat tobulinama, kad atitiktų visus ES standartus. Esame įdiegę  kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas pagal LST EN  ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015),  LST EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) standartus. UAB “Vudesta” kolektyvas siekia bendro tikslo – kad mūsų gaminama produkcija būtų kokybiška ir laiku pasiektų užsakovą.

Siekiame, kad klientai būtų visapusiškai patenkinti, todėl mūsų komandoje dirba tik aukštos kvalifikacijos, ilgą patirtį sukaupę specialistai, o gamybai naudojamos  tik kokybiškos ir patikimos medžiagos. Gamybos procesas nuolat tobulinamas gilinant žinias ir atnaujinant technologijas. Visai produkcijai suteikiame 5 metų garantiją.

Mūsų produkcija yra sertifikuota NDVK (Norvegijos durų ir langų kontrolės centro sertifikatas). Šis sertifikatas nurodo, kad langų bei durų sandarumas bei oro pralaidumas atitinka aukščiausius reikalavimus.

Play Video

Mūsų gamyba

Kviečiame susipažinti su mūsų gamyba

Gauti pasiūlymą