Europiniai mediniai langai – griežti kokybės standartai

Mūsų europinio stiliaus mediniai langai gaminami iš aukščiausios kokybės medienos – pušies, ąžuolo, maumedžio.  UAB „Vudesta“ pirmauja gamindama įvairų langų asortimentą, įskaitant Euro 68, Euro 68 ALU, Euro 78, Euro 78 ALU, Euro 88 ir Euro 88 ALU serijas, kurių kiekviena išsiskiria specifiniu rėmo storiu ir konfigūracija. Šis platus pasirinkimas patenkina įvairius architektūrinius poreikius ir siūlo sprendimus, kurie sklandžiai integruojasi į platų dizaino spektrą.

Europiniai mediniai langai - griežti kokybės standartai

Europiniai mediniai langai – meistriškumo ir efektyvumo įrodymas

Medienos ruošiniai yra kruopščiai klijuojami, todėl žymiai sumažėja susitraukimo ir su išsiplėtimu susijusių deformacijų rizika. Šis metodas sumažina deformacijos, įtrūkimų tikimybę, užtikrinant langų ilgaamžiškumą ir konstrukcinį vientisumą. Galima rinktis iš dygiuotų ir nedygiuotų pušies medienos ruošinių, todėl juos lengva papildomai pritaikyti, kad atitiktų konkrečius pageidavimus.

Siekiant užtikrinti puikų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą, visi langai ir durys yra aprūpinti aukštos kokybės vokiška „ROTO FRANK AG“ furnitūra. Ši integracija užtikrina sklandų ir ilgalaikį veikimą, suteikia gaminiams papildomą kokybės užtikrinimą.

Pirmenybę teikiame griežtiems kokybės standartams. Mūsų gaminiai išdidžiai atitinka griežtus LST EN ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015) ir LST EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) etalonus, patvirtinančius mūsų nenutrūkstamą įsipareigojimą siekti meistriškumo ir aplinkos tvarumo. Be to, jie pažymėti „CE“ ženklu, reiškiančiu atitiktį Europos Sąjungos reglamentams.

Mes ne tik tiekiame išskirtinės kokybės langus, bet ir siekiame tvarumo, laikomės tarptautinių standartų, užtikriname, kad mūsų gaminiai viršytų klientų ir užsakovų lūkesčius.

Gauti pasiūlymą