Lauko durys – estetikos ir funkcionalumo dermė

Lauko durys vaidina pagrindinį vaidmenį bendrai namų estetikai ir funkcionalumui. Jos yra esminis eksterjero akcentas, todėl renkantis lauko duris reikia atidžiai apsvarstyti tiek estetinius, tiek techninius aspektus. Gerai parinktos ir meistriškai sukurtos lauko durys ne tik padidina jūsų namo ar buto  vizualinį patrauklumą, bet ir užtikrina saugumą bei nepriekaištingą garso izoliaciją, palaiko tinkamą vidaus temperatūrą.

Lauko durys – estetikos ir funkcionalumo dermė

Mūsų įmonėje suprantame, kad kiekvienas klientas turi savą viziją, poreikius, lūkesčius. Todėl mūsų lauko durys yra kruopščiai gaminamos, kad atitiktų individualias specifikacijas. Tai reiškia, kad jūs turite laisvę pasirinkti lauko durų varčios tipą, stiklo paketo stilių, pageidaujamą spalvą ir medienos rūšį. Šis pritaikymo lygis suteikia galimybę sukurti duris, kurios sklandžiai susilieja su jūsų namų architektūrine vizija.

Lauko durys pagal jūsų poreikius

Mūsų asortimente yra tiek klasikinės, tiek skydinės durys, varstomos tiek į vidų, tiek į išorę. Šios durys yra tvirtumo ir ilgaamžiškumo pavyzdys, sukurtos taip, kad atlaikytų laiko išbandymą. Mes siūlome įvairius lauko durų modelius, tinkančius įvairiems architektūros stiliams.

Mes, profesionalų komanda, didžiuojamės galėdami kurti medines lauko duris europinio tipo, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas ir jų įvairovę: 68 mm, 78 mm ir 88 mm storio klijuotus tašus, plokštes ir stiklo paketus. Papildomam pritaikymui durų išorė gali būti sustiprinta aliuminiu, o tai užtikrina geresnę apsaugą nuo išorės poveikio. Be to, mūsų durys gali būti su apdaila pagal jūsų specifikacijas – nesvarbu, ar norite dažyti, lakuoti ar beicuoti, mes turime patirties ir techninių galimybių įgyvendinti Jūsų vizijas.

Modelių asortimente ir skandinaviškos lauko durys. Bene populiariausios yra – filinginės  bei skydinės lauko durys. Skandinaviškos skydinės lauko durys – tai medinė stakta bei medinis varčios karkasas, užpildytas mediniu klijuotu skydu arba specialiais užpildais iš MDF, stiklo paketo bei kitų medžiagų. Skandinaviškos filinginės durys gali būti įvairaus dizaino – Jums tereikia išsakyti poreikį.

Visada pasitarkite su mūsų ekspertais ir mes padėsime išsirinkti lauko duris, puikiai tinkančias prie namo architektūrinių sprendimų, tenkinančias Jūsų lūkesčius, užtikrinančias kokybę ir ilgą tarnavimą. Visos lauko durys gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl jos bus tikliai pritaikytos Jūsų namui.

Mūsų produkcija yra sertifikuota NDVK (Norvegijos durų ir langų kontrolės centro sertifikatas). Šis sertifikatas nurodo, kad langų bei durų sandarumas bei oro pralaidumas atitinka aukščiausius reikalavimus. Laikomės griežtų kokybės standartų, didžiuojamės, jog mūsų gaminiai atitinka griežtus LST EN ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015) ir LST EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) sertifikatų reikalavimus. Tai liudija mūsų nepajudinamą atsidavimą kokybės valdymui ir atsakomybei aplinkosaugos srityje. Be to, mūsų gaminiai pažymėti visuotinai vertinamu CE ženklu, reiškiančiu atitiktį Europos Sąjungos reglamentams, suteikiant klientams garantiją, kad jie atitiks pramonės standartus.

Gauti pasiūlymą