Skandinaviško tipo mediniai langai – plečiame architektūrinės minties ribas

Turime ilgametę ir turtingą darbo Skandinavijos šalyse patirtį. Tai leidžia mums gaminti platų skandinaviško tipo langų asortimentą. Skandinaviški mediniai langai – tai į išorę atsidarantys langai, pasižymintys šioms šalims būdinga tradicija ir įpročiais. Gaminame įvairius modelius, įskaitant 116/56, 116/56ALU, 116/78 ir 116/78ALU serijas. Skaičiai atitinka rėmo ir staktos storį, nurodant tikslumą ir pritaikymą, atitinkantį įvairius architektūros reikalavimus.

Skandinaviško tipo mediniai langai - plečiame architektūrinės minties ribas
Skandinaviško tipo langai

Skandinaviško tipo mediniai langai – kokybės garantija

Mūsų skandinaviško stiliaus mediniai langai ir lauko durys, pagaminti kruopščiai skiriant dėmesį detalėms, jų aukštą gamybos lygį liudija žymių gamintojų „PN Beslag“ ir IPA furnitūra, užtikrinanti sklandų veikimą ir ilgalaikį funkcionalumą. Šis įsipareigojimas naudoti aukščiausios klasės komponentus garantuoja, kad mūsų produktai ne tik išsiskiria kokybe, bet patikimai bei ilgai tarnauja.

Laikomės griežtų kokybės standartų, didžiuojamės, jog mūsų gaminiai atitinka griežtus LST EN ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015) ir LST EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) sertifikatų reikalavimus. Tai liudija mūsų nepajudinamą atsidavimą kokybės valdymui ir atsakomybei aplinkosaugos srityje. Be to, mūsų gaminiai pažymėti visuotinai vertinamu „CE“ ženklu, reiškiančiu atitiktį Europos Sąjungos reglamentams, suteikiant klientams garantiją, kad jie atitiks pramonės standartus. Mūsų produkcija yra sertifikuota NDVK (Norvegijos durų ir langų kontrolės centro sertifikatas). Šis sertifikatas nurodo, kad langų bei durų sandarumas bei oro pralaidumas atitinka aukščiausius reikalavimus

Skandinaviškiems langams  –  medienos įvairovė

Skandinaviško tipo langų medžiagų pasirinkimas apima pušies, maumedžio, meranti ir sipo medieną, kurių kiekviena vertinama dėl ilgaamžiškumo ir natūralios estetikos. Be to, mūsų langai ir durys turi  įvairias apdailos galimybes, įskaitant lakavimą, dažymą arba papildomą aliuminio dengimo apsaugą išorėje. Atlikdami šiuos apdailos darbus, pasitikime lyderiaujančios  Suomijos kompanijos „Tekna“ gruntų, dažų ir lakų meistriškumu, užtikrinančiu ne tik vizualinį patrauklumą, bet ir didesnį atsparumą išoriniams elementams.

Apibendrinant galima pasakyti, kad mūsų skandinaviško tipo langai įkūnija darnų meistriškumo, kokybiškų komponentų ir aplinkosauginio sąmoningumo sintezę. Nuo tikslių rėmo matmenų iki aukščiausios kokybės medžiagų naudojimo – kiekvienas mūsų gaminių aspektas atspindi įsipareigojimą siekti tobulumo, pateikiant architektūrinius elementus, kurie yra funkcionalumo ir estetinio patrauklumo pavyzdys.

Gauti pasiūlymą